ZAMÓW KATALOG

* Wymagane pola
WYBIERZ DO 13 MODELI
Wybierz do 13 modeli
Image description

Wypełnij poniższy formularz, aby zamówić katalog
TWOJE DANE KONTAKTOWE
Proszę wybrać tytuł
Proszę podać imię
Proszę podać nazwisko
Proszę podać adres e-mail
Proszę podać numer telefonu
Wybierz do 13 modeli
Wybierz do 13 modeli
O TOBIE I TWOJEJ FIRMIE
Proszę wybrać typ klienta
Proszę podać nazwę firmy
Wybierz do 13 modeli
Proszę wybrać liczebność floty
Wybierz do 13 modeli
Proszę podać kod pocztowy
Wybierz do 13 modeli

Cieszymy się, że nas odwiedzasz. W związku z Twoją wizytą prosimy o podanie niektórych danych osobowych. Bezpieczeństwo Twoich danych osobowych jest naszym najważniejszym priorytetem.

Dlaczego musisz udostępnić nam swoje dane osobowe?

Udostępnienie nam danych osobowych pozwala jednostce Nissan Sales CEE Kft. Sp. z o.o. Oddział w Polsce będącej administratorem danych odnieść się do Twoich wniosków (w szczególności składanych za pośrednictwem naszych dealerów), przesyłać Ci odpowiednie informacje o naszych pojazdach i usługach, mierzyć poziom sprzedaży, mierzyć skuteczność usług posprzedażowych i kampanii reklamowych, przeprowadzać ankiety satysfakcji, ulepszać nasze produkty i usługi, oraz z zastrzeżeniem Twojej wyraźnej uprzedniej zgody, wysyłać spersonalizowane reklamy dotyczące naszych pojazdów i powiązanych usług.

Komu udostępniamy dane osobowe?

Jako niezależny administrator danych, zakres udostępniania danych osobowych ograniczamy do dealerów Nissana, dostawców usług oraz innych podmiotów z Grupy Nissan. W związku z tym, dane mogą być przesyłane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ale podejmujemy wszelkie niezbędne środki, aby zapewnić im ochronę.

Twoje prawa.

Masz prawo do otrzymania swoich danych osobowych w uporządkowanym i standardowym formacie. Możesz także wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania swoich danych osobowych lub wnieść o ograniczenie, zmianę lub zaprzestanie ich przetwarzania. W każdej chwili możesz zmienić zdanie co do sposobu przetwarzania Twoich danych osobowych, wysyłając e-mail na adres poland@nissan-services.eu. Więcej informacji o prywatności danych w Nissanie można znaleźć, klikając tutaj.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu otrzymywania spersonalizowanych informacji poprzez E-MAIL.
Wybierz do 13 modeli

Niektóre pola są błędnie wypełnione, proszę sprawdź je i popraw.